Dnes je nedeľa, 17. február 2019
oslavuje Miloslava - Poslať pohľadnicu
 
Pomoc Napíšte nám
novinka #35
Hľadáme Miss Internet 2010. Zapoj sa a vyhraj balíček profesionálnej dekoračnej kozmetiky americkej značky e.l.f.!

Novinka pridaná: 1. 10. 2010

Myslíš si, že máš prirodzený šarm, si fotogenická a dokážeš osloviť iných? Myslíš si, že sa môžeš stať Miss Internet 2010 na 4ME.SK? Tak sa zaregistruj, nahraj na náš portál svoju fotografiu a zapoj sa do súťaže.

Slovensko rozhodne, kto je podľa neho najkrajšou, najsympatickejšou, najcharizmatickejšou osobou na internete práve tým, že bude hodnotiť. Do súťaže sa môže zapojiť každá dáma vo veku od 15 rokov. Do súťaže budú zaradené fotografie všetkých používateliek, nahrané aj pred spustením tejto súťaže. Hlavnou výhrou pre víťaznú fotografiu je balíček profesionálnej dekoračnej kozmetiky americkej značky e.l.f v hodnote 50 €.

Súťaž prebieha od 1.10.2010 a trvá do 31.10.2010 - vrátane. Výsledky súťaže uverejníme na našich stránkach do 3.11.2010, do kedy zároveň budeme kontaktovať výherkyňu kvôli odovzdaniu jej výhry.

Počas celej doby trvania súťaže majú zaregistrovaní používatelia portálu 4ME.SK možnosť hodnotiť - známkovať fotografie na škále od 1 (najlepšie) do 5 (najhoršie). Fotografia, ktorá získa najviac hlasov a zároveň najlepší priemer hodnotenia používateľov, vyhráva hlavnú cenu súťaže.

Partnerom súťaže je www.elfkozmetika.sk, ktorý zároveň venoval do súťaže cenu - balíček dekoratívnej kozmetiky e.l.f v hodnote 50 €.

Bližšie informácie o súťaži ako aj podrobné podmienky účasti nájdete v pravidlách súťaže.

Súťaž bola ukončená. Výsledky súťaže sa dozviete kliknutím sem

Súťažné fotografie nájdete na adrese fotky.4me.sk


Tešíme sa na množstvo Vašich fotografií a všetkým zúčastneným želáme veľa pozitívnych hodnotení.
Vaše 4ME.SK

Súťaž má pokračovanie, čítajte TU!


Diskusia k tejto téme neobsahuje žiaden príspevok. Pridajte prvý práve Vy! A práve teraz...
novší príspevok | starší príspevok
Nick:
Heslo:
Zabudnuté heslo | Registrácia